Menu
Nyheder 23. februar kl. 08:14
Standerhejsning 2017
Nyheder
Standerhejsning 2017
Nyheder
Opstartsmøde for Børnefodboldklubber
Nyheder
Dette kodeks gælder i et omklædningsrum
Nyheder
Jutlander Bank Cup 2017

Nyheder DBU

Næste kampe
September 2016
27.
tirsdag
18.00
ASV/HB
livescore
3 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger Mester (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 942
Hadsund Stadion
Støvring IF
Hadsund Stadion
29.
torsdag
18.00
ASV/Hadsund
livescore
2 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge C (02) 8M - Efterår 2016 • Pulje 7
Veddum Stadion
Gudumholm IF
Veddum Stadion
29.
torsdag
18.00
Støvring IF
3 - 4
Kvinder
U13
U13 Piger C (04) 8M - Efterår 2016 • Pulje 64
Støvring Stadion
ASV/HB
Støvring Stadion
Oktober 2016
1.
lørdag
10.00
Onsild IF
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 318
Ved Onsild Hallen
ASV
Ved Onsild Hallen
1.
lørdag
10.20
IK Rosendal
Spillet
Herrer
U5
U5 Drenge/Piger (12) 3M - Efterår 2016 • Pulje 342
Terndrup Stadion
ASV
Terndrup Stadion
1.
lørdag
10.30
Hadsund/ASV
livescore
5 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (2002) 11M - Efterår 2016 • Pulje 534
Veddum Stadion
SUB 88
Veddum Stadion
1.
lørdag
10.30
Hadsund B (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 318
Ved Onsild Hallen
ASV
Ved Onsild Hallen
1.
lørdag
10.40
ASV
Spillet
Herrer
U5
U5 Drenge/Piger (12) 3M - Efterår 2016 • Pulje 342
Terndrup Stadion
Terndrup IF
Terndrup Stadion
1.
lørdag
10.45
Terndrup IF
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 338
Hadsund Stadion
ASV
Hadsund Stadion
1.
lørdag
11.00
Hadsund/ASV
livescore
2 - 5
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (2003) 11M - Efterår 2016 • Pulje 643
Hadsund Stadion
Støvring IF
Hadsund Stadion
1.
lørdag
11.00
ASV
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 318
Ved Onsild Hallen
Terndrup IF (1)
Ved Onsild Hallen
1.
lørdag
11.00
ASV
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 338
Hadsund Stadion
Skørping IF Frem (2)
Hadsund Stadion
1.
lørdag
12.00
ASV
5 - 2
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (2000) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 424
Veddum Stadion
Dall/Ferslev IF
Veddum Stadion
1.
lørdag
13.30
Als B
livescore
1 - 5
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2016 • Pulje 28
Als Stadion
Bælum/Solbjerg IF
Als Stadion
2.
søndag
10.00
VH08 Mariager Fjord
livescore
3 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger Mester (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 942
Valsgård Stadion
ASV/HB
Valsgård Stadion
2.
søndag
11.00
Nibe/Farstrup
livescore
3 - 10
Herrer
U13
U13 Drenge Mester (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 713
Nibe Stadion
ASV/Hadsund
Nibe Stadion
2.
søndag
11.00
Hadsund/ASV
1 - 3
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (2003) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 913
Hadsund Stadion
Rebild Syd
Hadsund Stadion
2.
søndag
12.00
Hadsund/ASV
livescore
7 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (2001) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 835
Hadsund Stadion
Randers Freja
Hadsund Stadion
2.
søndag
13.00
Lemvig GF
9 - 0
Kvinder
Senior
Jyllandserien Kvinder - Efterår 2016 • Pulje 273
Lemvig Stadion
Als B
Lemvig Stadion
3.
mandag
18.00
ASV/HB
2 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger C (04) 8M - Efterår 2016 • Pulje 64
Als Stadion
Svenstrup-Godthåb IF
Als Stadion
3.
mandag
19.00
Hadsund/ASV
3 - 0
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (2002) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 873
Hadsund Stadion
SUB 88
Hadsund Stadion
4.
tirsdag
18.15
Hobro IK
6 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 755
DS Arena
ASV/Hadsund
DS Arena
5.
onsdag
18.30
Hadsten SK
0 - 11
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (2001) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 835
NMT Arena Hadsten
Hadsund/ASV
NMT Arena Hadsten
6.
torsdag
17.30
Nibe B
6 - 1
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (2003) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 913
Nibe Stadion
Hadsund/ASV
Nibe Stadion
6.
torsdag
17.30
ASV/Hadsund
livescore
1 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge C (02) 8M - Efterår 2016 • Pulje 7
Veddum Stadion
LKB/Gistrup
Veddum Stadion
7.
fredag
16.45
Als B
livescore
3 - 5
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2016 • Pulje 99
Als Stadion
Veddum IF
Als Stadion
8.
lørdag
10.00
Støvring IF (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 215
Støvring Stadion
ASV (2)
Støvring Stadion
8.
lørdag
10.00
ASV
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 272
Svenstrup Stadion
Skørping IF Frem
Svenstrup Stadion
8.
lørdag
10.30
Hadsund/ASV
livescore
3 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (2002) 11M - Efterår 2016 • Pulje 534
Hadsund Stadion
Støvring IF
Hadsund Stadion
8.
lørdag
10.30
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge B (09) 5M - Weekend/Efterår 2016 • Pulje 272
Svenstrup Stadion
ASV
Svenstrup Stadion
8.
lørdag
11.00
Viborg Nørremarken
1 - 4
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (2002) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 873
Nordre Skole
Hadsund/ASV
Nordre Skole
8.
lørdag
12.00
ASV
0 - 2
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (2000) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 424
Veddum Stadion
Gug B
Veddum Stadion
8.
lørdag
13.00
Arden IF
livescore
7 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2016 • Pulje 28
Arden Hallen
Als B
Arden Hallen
8.
lørdag
13.00
Skørping IF Frem
livescore
3 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (2003) 11M - Efterår 2016 • Pulje 643
Skørping Idrætscenter
Hadsund/ASV
Skørping Idrætscenter
9.
søndag
10.00
Rebild Syd
3 - 4
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 755
Rørbæk Stadion
ASV/Hadsund
Rørbæk Stadion
9.
søndag
11.00
Romalt IF
1 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (2001) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 835
Romalt Stadion
Hadsund/ASV
Romalt Stadion
9.
søndag
14.00
Als B
1 - 5
Kvinder
Senior
Jyllandserien Kvinder - Efterår 2016 • Pulje 273
Als Stadion
Aalborg KFUM
Als Stadion
10.
mandag
17.30
Dronningborg B
livescore
1 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge Mester (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 713
Dronningborg Stadion
ASV/Hadsund
Dronningborg Stadion
10.
mandag
18.00
ASV/Hadsund
livescore
2 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge C (02) 8M - Efterår 2016 • Pulje 7
Veddum Stadion
Aalborg Chang
Veddum Stadion
11.
tirsdag
17.30
ASV/Hadsund
2 - 10
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 755
Hadsund Stadion
Arden IF
Hadsund Stadion
11.
tirsdag
18.00
ASV/HB
0 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger Mester (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 942
Hadsund Stadion
IK Rosendal
Hadsund Stadion
12.
onsdag
18.30
Hadsund/ASV
2 - 1
Kvinder
U15
U15 Piger 1 (2002) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 873
Hadsund Stadion
Rebild Syd
Hadsund Stadion
13.
torsdag
17.15
Hadsund/ASV
livescore
4 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (2003) 11M - Efterår 2016 • Pulje 643
Hadsund Stadion
LKB/Gistrup
Hadsund Stadion
13.
torsdag
18.30
Visborg IF
2 - 4
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2016 • Pulje 99
Visborg Stadion
Als B
Visborg Stadion
14.
fredag
18.00
Aalborg Chang
4 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge C (02) 8M - Efterår 2016 • Pulje 7
Aalborg Chang Kunstgræs
ASV/Hadsund
Aalborg Chang Kunstgræs
15.
lørdag
10.00
ASV/Hadsund
livescore
6 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge Mester (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 713
Hadsund Stadion
Randers Freja
Hadsund Stadion
15.
lørdag
10.30
Løgstør IF
livescore
0 - 5
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (2002) 11M - Efterår 2016 • Pulje 534
Løgstør Stadion
Hadsund/ASV
Løgstør Stadion
15.
lørdag
10.30
Hadsund/ASV
0 - 2
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (2003) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 913
Hadsund Stadion
Rebild Syd
Hadsund Stadion
15.
lørdag
12.00
Sønderup/Suldrup IK Frem
1 - 1
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (2000) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 424
Suldrup Stadion
ASV
Suldrup Stadion
15.
lørdag
13.30
Als B
2 - 5
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2016 • Pulje 28
Als Stadion
RKG
Als Stadion
16.
søndag
16.00
Als B
livescore
4 - 3
Kvinder
Senior
Jyllandserien Kvinder - Efterår 2016 • Pulje 273
Als Stadion
Brønderslev IF
Als Stadion
22.
lørdag
13.30
Als B
livescore
6 - 2
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2016 • Pulje 28
Als Stadion
Skelund IF
Als Stadion
22.
lørdag
15.00
Als B
4 - 0
Kvinder
Senior
Jyllandserien Kvinder - Efterår 2016 • Pulje 273
Als Stadion
Skive IK
Als Stadion
29.
lørdag
13.30
LKB/Gistrup
livescore
5 - 0
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2016 • Pulje 28
Gistrup Idrætscenter
Als B
Gistrup Idrætscenter
29.
lørdag
13.30
Vegger/Gundersted/Farsø
2 - 0
Kvinder
Senior
Jyllandserien Kvinder - Efterår 2016 • Pulje 273
Farsø Stadion
Als B
Farsø Stadion
November 2016
12.
lørdag
09.00
ASV 2
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Haverslev Hallen
Mou IF
Haverslev Hallen
12.
lørdag
09.30
ASV 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Haverslev Hallen
ASV 2
Haverslev Hallen
12.
lørdag
10.00
ASV
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Als Hallen
Skørping IF Frem (1)
Als Hallen
12.
lørdag
10.00
Vejgaard B
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Haverslev Hallen
ASV 1
Haverslev Hallen
12.
lørdag
10.10
ASV 2
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Haverslev Hallen
Rebild Syd
Haverslev Hallen
12.
lørdag
10.24
Terndrup IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Als Hallen
ASV
Als Hallen
12.
lørdag
10.30
Aalborg KFUM
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Haverslev Hallen
ASV 1
Haverslev Hallen
12.
lørdag
10.32
ASV
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Als Hallen
Hadsund B
Als Hallen
12.
lørdag
11.04
Hadsund B
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Als Hallen
ASV
Als Hallen
12.
lørdag
11.12
ASV
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Als Hallen
Terndrup IF (2)
Als Hallen
12.
lørdag
11.28
ASV
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Als Hallen
Terndrup IF (1)
Als Hallen
12.
lørdag
12.00
Skørping IF Frem (1)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Als Hallen
ASV
Als Hallen
12.
lørdag
13.24
ASV 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Als Hallen
IK Rosendal (1)
Als Hallen
12.
lørdag
14.54
IK Rosendal (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Als Hallen
ASV 1
Als Hallen
12.
lørdag
15.14
ASV (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Als Hallen
ASV (2)
Als Hallen
12.
lørdag
15.44
Arden IF
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Als Hallen
ASV (1)
Als Hallen
12.
lørdag
15.54
ASV (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Als Hallen
IK Rosendal (1)
Als Hallen
12.
lørdag
16.24
ASV (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Als Hallen
IK Rosendal (1)
Als Hallen
13.
søndag
09.00
ASV 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Hadsund Hallerne
ASV 3
Hadsund Hallerne
13.
søndag
09.30
Arden IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Hadsund Hallerne
ASV 2
Hadsund Hallerne
13.
søndag
09.40
ASV 3
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Hadsund Hallerne
Hadsund B
Hadsund Hallerne
13.
søndag
10.10
Støvring IF (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Hadsund Hallerne
ASV 3
Hadsund Hallerne
13.
søndag
10.20
Skørping IF Frem
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Hadsund Hallerne
ASV 2
Hadsund Hallerne
13.
søndag
10.50
ASV 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Hadsund Hallerne
Støvring IF (1)
Hadsund Hallerne
13.
søndag
11.00
ASV 3
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Hadsund Hallerne
Arden IF
Hadsund Hallerne
17.
torsdag
18.00
Farsø/Ullits IK
livescore
2 - 2
Herrer
U13
Vinterserie - U13 Drenge Mester + 1 (04) 11M • Pulje 16
Farsø Kunstgræsbane
ASV/Hadsund
Farsø Kunstgræsbane
19.
lørdag
09.00
ASV/HB (1)
4 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Als Hallen
ASV/HB (2)
Als Hallen
19.
lørdag
09.36
ASV/HB (1)
6 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Als Hallen
Gudumholm IF
Als Hallen
19.
lørdag
09.48
ASV/HB (2)
4 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Als Hallen
Terndrup IF
Als Hallen
19.
lørdag
10.24
Kongerslev IF
2 - 6
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Als Hallen
ASV/HB (1)
Als Hallen
19.
lørdag
10.36
Støvring IF
2 - 7
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Als Hallen
ASV/HB (2)
Als Hallen
19.
lørdag
10.48
Terndrup IF
0 - 8
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Als Hallen
ASV/HB (1)
Als Hallen
19.
lørdag
11.54
Rebild Syd
3 - 2
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Stensbo Hallen
ASV
Stensbo Hallen
19.
lørdag
12.30
Sønderup/Suldrup IK Frem
0 - 3
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Stensbo Hallen
ASV
Stensbo Hallen
19.
lørdag
13.06
ASV
3 - 1
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Stensbo Hallen
LKB/VFB/RKG (2)
Stensbo Hallen
20.
søndag
10.24
Als B
1 - 4
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Vesthimmerlands Hallen
Vegger/Gundersted/Farsø
Vesthimmerlands Hallen
20.
søndag
10.48
Aars IK
2 - 7
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Vesthimmerlands Hallen
Als B
Vesthimmerlands Hallen
20.
søndag
11.12
Aalborg KFUM (2)
4 - 2
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Vesthimmerlands Hallen
Als B
Vesthimmerlands Hallen
20.
søndag
11.48
Als B
3 - 5
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Vesthimmerlands Hallen
Gudumholm IF (1)
Vesthimmerlands Hallen
20.
søndag
13.00
Hadsund B
4 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Rosendal Hallen
ASV 1
Rosendal Hallen
20.
søndag
13.12
ASV 2
0 - 5
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Rosendal Hallen
IK Rosendal (1)
Rosendal Hallen
20.
søndag
14.00
ASV 2
2 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Rosendal Hallen
Farsø/Ullits IK
Rosendal Hallen
20.
søndag
14.12
ASV 1
1 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Rosendal Hallen
VH08 Mariager Fjord
Rosendal Hallen
20.
søndag
15.00
ASV 2
1 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Rosendal Hallen
Aars IK
Rosendal Hallen
20.
søndag
15.12
IK Rosendal (2)
1 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Rosendal Hallen
ASV 1
Rosendal Hallen
20.
søndag
16.00
ASV 1
1 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Rosendal Hallen
ASV 2
Rosendal Hallen
20.
søndag
16.36
Farsø/Ullits IK
7 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Rosendal Hallen
ASV 1
Rosendal Hallen
20.
søndag
16.48
ASV 2
2 - 4
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Rosendal Hallen
Hadsund B
Rosendal Hallen
23.
onsdag
18.00
Aars/Nibe
2 - 5
Herrer
U13
Vinterserie - U13 Drenge Mester + 1 (04) 11M • Pulje 16
Aars Stadion
ASV/Hadsund
Aars Stadion
27.
søndag
09.15
ASV/HB
1 - 1
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) • Pulje 920
Øster Hornum Hallen
Aalborg KFUM (2)
Øster Hornum Hallen
27.
søndag
09.45
Svenstrup-Godthåb IF
1 - 6
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) • Pulje 920
Øster Hornum Hallen
ASV/HB
Øster Hornum Hallen
27.
søndag
10.30
ASV/HB
1 - 1
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) • Pulje 920
Øster Hornum Hallen
St. Restrup IF
Øster Hornum Hallen
28.
mandag
18.30
ASV/HB
livescore
1 - 2
Herrer
U15
Vinterserie - U15 Drenge 1 + 2 (02) 11M • Pulje 6
Hadsund Stadion
Brønderslev IF
Hadsund Stadion
December 2016
3.
lørdag
11.57
ASV 1
2 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
Aars IK
Hadsund Hallerne
3.
lørdag
12.09
VH08 Mariager Fjord
3 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
ASV 2
Hadsund Hallerne
3.
lørdag
12.33
IK Rosendal (1)
5 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
ASV 1
Hadsund Hallerne
3.
lørdag
12.45
ASV 2
3 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
IK Rosendal (2)
Hadsund Hallerne
3.
lørdag
13.21
IK Rosendal (1)
4 - 4
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
ASV 2
Hadsund Hallerne
3.
lørdag
13.33
ASV 1
1 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
Hadsund B
Hadsund Hallerne
3.
lørdag
14.00
Als B
4 - 2
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Gudumholm Hallen
Støvring IF (2)
Gudumholm Hallen
3.
lørdag
14.21
Farsø/Ullits IK
5 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
ASV 2
Hadsund Hallerne
3.
lørdag
14.24
Vegger/Gundersted/Farsø
3 - 5
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Gudumholm Hallen
Als B
Gudumholm Hallen
3.
lørdag
14.33
VH08 Mariager Fjord
7 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
ASV 1
Hadsund Hallerne
3.
lørdag
14.48
Als B
5 - 2
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Gudumholm Hallen
Aars IK
Gudumholm Hallen
3.
lørdag
15.21
Aars IK
1 - 6
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
ASV 2
Hadsund Hallerne
3.
lørdag
15.33
ASV 1
0 - 5
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Hadsund Hallerne
IK Rosendal (2)
Hadsund Hallerne
4.
søndag
09.00
ASV/HB (2)
2 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Terndrup Idrætscenter
ASV/HB (1)
Terndrup Idrætscenter
4.
søndag
09.24
ASV/HB (2)
4 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Terndrup Idrætscenter
Kongerslev IF
Terndrup Idrætscenter
4.
søndag
09.36
ASV/HB (1)
7 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Terndrup Idrætscenter
Støvring IF
Terndrup Idrætscenter
4.
søndag
09.48
ASV/HB (2)
6 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Terndrup Idrætscenter
Gudumholm IF
Terndrup Idrætscenter
4.
søndag
10.00
ASV/Hadsund
2 - 0
Herrer
U13
Vinterserie - U13 Drenge Mester + 1 (04) 11M • Pulje 16
Hadsund Stadion
Gug B
Hadsund Stadion
4.
søndag
10.12
Gudumholm IF
1 - 7
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Terndrup Idrætscenter
ASV/HB (1)
Terndrup Idrætscenter
4.
søndag
10.48
Terndrup IF
1 - 6
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Terndrup Idrætscenter
ASV/HB (2)
Terndrup Idrætscenter
4.
søndag
12.00
Nibe B
3 - 5
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Gistrup Idrætscenter
ASV
Gistrup Idrætscenter
4.
søndag
12.24
LKB/VFB/RKG (1)
6 - 3
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Gistrup Idrætscenter
ASV
Gistrup Idrætscenter
4.
søndag
13.12
ASV
3 - 1
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Gistrup Idrætscenter
Rebild Syd
Gistrup Idrætscenter
5.
mandag
18.30
ASV/HB
0 - 5
Herrer
U15
Vinterserie - U15 Drenge 1 + 2 (02) 11M • Pulje 6
Hadsund Stadion
Skalborg SK (1)
Hadsund Stadion
10.
lørdag
09.00
ASV 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Kongerslev Hallen
Valsgård IF 83
Kongerslev Hallen
10.
lørdag
09.00
ASV
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
Skørping IF Frem (2)
Arena Himmerland
10.
lørdag
09.16
ASV
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Vesthimmerlands Hallen
Nørager/Rørbæk IF
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
09.24
ASV
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
10.
lørdag
09.30
ASV 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Kongerslev Hallen
Hadsund B
Kongerslev Hallen
10.
lørdag
09.48
Skørping IF Frem (2)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Vesthimmerlands Hallen
ASV
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
10.00
ASV 3
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Kongerslev Hallen
Skørping IF Frem
Kongerslev Hallen
10.
lørdag
10.04
Støvring IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
ASV
Arena Himmerland
10.
lørdag
10.10
ASV 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Sortebakke Hallen
Nørager/Rørbæk IF (1)
Sortebakke Hallen
10.
lørdag
10.20
Kongerslev IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Kongerslev Hallen
ASV 2
Kongerslev Hallen
10.
lørdag
10.20
Terndrup IF (1)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Vesthimmerlands Hallen
ASV
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
10.40
ASV 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Sortebakke Hallen
Haverslev/Ravnkilde IF
Sortebakke Hallen
10.
lørdag
10.40
Valsgård IF 83
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Kongerslev Hallen
ASV 3
Kongerslev Hallen
10.
lørdag
11.00
ASV 3
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Kongerslev Hallen
Kongerslev IF
Kongerslev Hallen
10.
lørdag
11.00
ASV
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Vesthimmerlands Hallen
Hobro IK
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
11.10
ASV 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Sortebakke Hallen
Støvring IF (3)
Sortebakke Hallen
10.
lørdag
11.20
ASV 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Mou Hallen
Mou IF
Mou Hallen
10.
lørdag
11.30
Aalborg KFUM
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Mou Hallen
ASV 2
Mou Hallen
10.
lørdag
11.50
Nørager/Rørbæk IF (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Sortebakke Hallen
ASV 1
Sortebakke Hallen
10.
lørdag
11.50
ASV 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Mou Hallen
Rebild Syd
Mou Hallen
10.
lørdag
12.10
Vejgaard B
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Mou Hallen
ASV 2
Mou Hallen
10.
lørdag
12.20
IK Rosendal
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Mou Hallen
ASV 1
Mou Hallen
10.
lørdag
12.50
ASV 2
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Mou Hallen
IK Rosendal
Mou Hallen
10.
lørdag
13.24
Arden IF
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Vesthimmerlands Hallen
ASV (2)
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
13.34
Aars IK (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Vesthimmerlands Hallen
ASV (1)
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
14.04
ASV (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Vesthimmerlands Hallen
Aars IK (2)
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
14.14
Hadsund B
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Vesthimmerlands Hallen
ASV (1)
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
14.34
ASV (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Vesthimmerlands Hallen
Hadsund B
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
14.45
ASV/HB
3 - 1
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) • Pulje 920
Hadsund Hallerne
Storvorde/Sejlflod B
Hadsund Hallerne
10.
lørdag
14.54
ASV (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Vesthimmerlands Hallen
IK Rosendal (2)
Vesthimmerlands Hallen
10.
lørdag
15.30
Aars IK
0 - 0
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) • Pulje 920
Hadsund Hallerne
ASV/HB
Hadsund Hallerne
Januar 2017
7.
lørdag
09.00
ASV
8 - 1
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Haverslev Hallen
Sønderup/Suldrup IK Frem
Haverslev Hallen
7.
lørdag
09.36
LKB/VFB/RKG (2)
3 - 6
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Haverslev Hallen
ASV
Haverslev Hallen
7.
lørdag
10.00
ASV
2 - 1
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Haverslev Hallen
Nibe B
Haverslev Hallen
7.
lørdag
10.24
ASV
3 - 4
Herrer
U17
U17 Drenge A/B (00) INDE • Pulje 32
Haverslev Hallen
LKB/VFB/RKG (1)
Haverslev Hallen
8.
søndag
12.00
Als B
3 - 4
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Arena Himmerland
Aalborg KFUM (2)
Arena Himmerland
8.
søndag
12.36
Gudumholm IF (1)
2 - 0
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Arena Himmerland
Als B
Arena Himmerland
8.
søndag
13.24
Støvring IF (2)
4 - 4
Kvinder
Senior
Kvinder B (15+) INDE • Pulje 28
Arena Himmerland
Als B
Arena Himmerland
15.
søndag
12.15
ASV/HB
3 - 0
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) Ombrydning efter jul • Pulje 815
Skallerup Hallen
Kvissel-Ravnshøj IF
Skallerup Hallen
15.
søndag
12.45
BAMSIF
1 - 2
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) Ombrydning efter jul • Pulje 815
Skallerup Hallen
ASV/HB
Skallerup Hallen
15.
søndag
13.30
Aalborg Chang
3 - 2
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) Ombrydning efter jul • Pulje 815
Skallerup Hallen
ASV/HB
Skallerup Hallen
15.
søndag
14.00
ASV/HB
2 - 0
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) Ombrydning efter jul • Pulje 815
Skallerup Hallen
Brønderslev IF
Skallerup Hallen
21.
lørdag
09.00
Skørping IF Frem (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Terndrup Idrætscenter
ASV
Terndrup Idrætscenter
21.
lørdag
09.24
ASV
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Terndrup Idrætscenter
Terndrup IF (2)
Terndrup Idrætscenter
21.
lørdag
09.30
IK Rosendal (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Dronning Ingrid Hallerne
ASV 1
Dronning Ingrid Hallerne
21.
lørdag
09.32
Hadsund B
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Terndrup Idrætscenter
ASV
Terndrup Idrætscenter
21.
lørdag
10.00
ASV 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Dronning Ingrid Hallerne
Farsø/Ullits IK
Dronning Ingrid Hallerne
21.
lørdag
10.04
ASV
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Terndrup Idrætscenter
Hadsund B
Terndrup Idrætscenter
21.
lørdag
10.12
Terndrup IF (2)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Terndrup Idrætscenter
ASV
Terndrup Idrætscenter
21.
lørdag
10.28
Terndrup IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Terndrup Idrætscenter
ASV
Terndrup Idrætscenter
21.
lørdag
11.00
ASV 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Dronning Ingrid Hallerne
IK Rosendal (2)
Dronning Ingrid Hallerne
21.
lørdag
11.00
ASV
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Terndrup Idrætscenter
Skørping IF Frem (1)
Terndrup Idrætscenter
21.
lørdag
11.24
ASV/HB (1)
5 - 0
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Kongerslev Hallen
Kongerslev IF
Kongerslev Hallen
21.
lørdag
11.48
ASV/HB (1)
7 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Kongerslev Hallen
Terndrup IF
Kongerslev Hallen
21.
lørdag
12.12
Kongerslev IF
4 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Kongerslev Hallen
ASV/HB (2)
Kongerslev Hallen
21.
lørdag
12.48
Gudumholm IF
1 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge A/B (02) INDE • Pulje 40
Kongerslev Hallen
ASV/HB (2)
Kongerslev Hallen
22.
søndag
09.00
Mou IF
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Als Hallen
ASV 2
Als Hallen
22.
søndag
09.30
ASV 2
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Als Hallen
ASV 1
Als Hallen
22.
søndag
10.00
ASV 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Als Hallen
Vejgaard B
Als Hallen
22.
søndag
10.10
Rebild Syd
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Als Hallen
ASV 2
Als Hallen
22.
søndag
10.12
Østervraa IF (2)
6 - 1
Herrer
U17
U17 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 116
Haverslev Hallen
ASV
Haverslev Hallen
22.
søndag
10.30
ASV 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Als Hallen
Aalborg KFUM
Als Hallen
22.
søndag
11.00
ASV
3 - 7
Herrer
U17
U17 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 116
Haverslev Hallen
LKB/VFB/RKG (1)
Haverslev Hallen
22.
søndag
11.06
ASV 3
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Arden Hallen
ASV 2
Arden Hallen
22.
søndag
11.36
ASV 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Arden Hallen
Arden IF
Arden Hallen
22.
søndag
11.46
Hadsund B
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Arden Hallen
ASV 3
Arden Hallen
22.
søndag
11.48
ASV
3 - 4
Herrer
U17
U17 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 116
Haverslev Hallen
DHF&K
Haverslev Hallen
22.
søndag
12.16
ASV 3
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Arden Hallen
Støvring IF (1)
Arden Hallen
22.
søndag
12.26
ASV 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Arden Hallen
Skørping IF Frem
Arden Hallen
22.
søndag
12.56
Støvring IF (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Arden Hallen
ASV 2
Arden Hallen
22.
søndag
13.06
Arden IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Arden Hallen
ASV 3
Arden Hallen
22.
søndag
15.26
ASV (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Arden Hallen
ASV (1)
Arden Hallen
22.
søndag
15.56
ASV (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Arden Hallen
Arden IF
Arden Hallen
22.
søndag
15.56
ASV 2
3 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Vesthimmerlands Hallen
ASV 1
Vesthimmerlands Hallen
22.
søndag
16.06
IK Rosendal (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Arden Hallen
ASV (2)
Arden Hallen
22.
søndag
16.32
ASV 1
2 - 5
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Vesthimmerlands Hallen
Farsø/Ullits IK
Vesthimmerlands Hallen
22.
søndag
16.36
IK Rosendal (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Arden Hallen
ASV (1)
Arden Hallen
22.
søndag
16.44
Hadsund B
5 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Vesthimmerlands Hallen
ASV 2
Vesthimmerlands Hallen
22.
søndag
16.46
IK Rosendal (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Arden Hallen
ASV (2)
Arden Hallen
22.
søndag
17.08
Aars IK
4 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Vesthimmerlands Hallen
ASV 1
Vesthimmerlands Hallen
22.
søndag
17.20
ASV 2
1 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Vesthimmerlands Hallen
VH08 Mariager Fjord
Vesthimmerlands Hallen
22.
søndag
17.44
ASV 1
1 - 3
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Vesthimmerlands Hallen
IK Rosendal (1)
Vesthimmerlands Hallen
22.
søndag
17.56
IK Rosendal (2)
1 - 5
Kvinder
U13
U13 Piger A/B (04) INDE • Pulje 111
Vesthimmerlands Hallen
ASV 2
Vesthimmerlands Hallen
26.
torsdag
18.30
Dronninglund IF
0 - 0
Herrer
U15
Vinterserie - U15 Drenge 1 + 2 (02) 11M • Pulje 6
Hjallerup Kunstgræsbane
ASV/HB
Hjallerup Kunstgræsbane
27.
fredag
18.00
ASV/Hadsund
1 - 3
Herrer
U13
Vinterserie - U13 Drenge Mester + 1 (04) 11M • Pulje 16
Hadsund Kunstgræsbane
Støvring IF
Hadsund Kunstgræsbane
28.
lørdag
09.00
Brønderslev IF
1 - 5
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) Ombrydning efter jul • Pulje 815
Brønderslev Hallen
ASV/HB
Brønderslev Hallen
28.
lørdag
09.30
ASV/HB
3 - 1
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) Ombrydning efter jul • Pulje 815
Brønderslev Hallen
Aalborg Chang
Brønderslev Hallen
28.
lørdag
10.15
ASV/HB
1 - 1
Herrer
U15
Futsal - U15 Drenge B (02) Ombrydning efter jul • Pulje 815
Brønderslev Hallen
BAMSIF
Brønderslev Hallen
Februar 2017
11.
lørdag
10.00
Hals FS
3 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 124
Dronning Ingrid Hallerne
ASV/HB (2)
Dronning Ingrid Hallerne
11.
lørdag
10.24
Hornum IF (1)
2 - 5
Herrer
U15
U15 Drenge B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 124
Dronning Ingrid Hallerne
ASV/HB (2)
Dronning Ingrid Hallerne
11.
lørdag
11.00
ASV/HB (2)
3 - 6
Herrer
U15
U15 Drenge B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 124
Dronning Ingrid Hallerne
Bagterp IF (1)
Dronning Ingrid Hallerne
11.
lørdag
11.24
ASV/HB (2)
6 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge B/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 124
Dronning Ingrid Hallerne
Vraa/Børglum IF (1)
Dronning Ingrid Hallerne
11.
lørdag
12.00
Skørping IF Frem (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Hadsund Hallerne
ASV
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
12.10
ASV 2
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Rosendal Hallen
Aalborg KFUM
Rosendal Hallen
11.
lørdag
12.15
ASV/HB (1)
2 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 123
Dronning Ingrid Hallerne
Hjørring IF (2)
Dronning Ingrid Hallerne
11.
lørdag
12.16
Nørager/Rørbæk IF
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Hadsund Hallerne
ASV
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
12.24
Støvring IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Hadsund Hallerne
ASV
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
12.48
ASV
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Hadsund Hallerne
Skørping IF Frem (2)
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
12.50
ASV 2
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Rosendal Hallen
Vejgaard B
Rosendal Hallen
11.
lørdag
12.51
ASV/HB (1)
6 - 3
Herrer
U15
U15 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 123
Dronning Ingrid Hallerne
Jetsmark IF (1)
Dronning Ingrid Hallerne
11.
lørdag
13.00
ASV 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Rosendal Hallen
IK Rosendal
Rosendal Hallen
11.
lørdag
13.04
ASV
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (10) INDE • Pulje 93
Hadsund Hallerne
Støvring IF (1)
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
13.20
ASV
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Hadsund Hallerne
Terndrup IF (1)
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
13.27
Farsø/Ullits IK
4 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 123
Dronning Ingrid Hallerne
ASV/HB (1)
Dronning Ingrid Hallerne
11.
lørdag
13.30
IK Rosendal
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (06) Inde/Futsal • Pulje 118
Rosendal Hallen
ASV 2
Rosendal Hallen
11.
lørdag
14.00
Hobro IK
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (11) INDE • Pulje 98
Hadsund Hallerne
ASV
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
14.03
Tårs/Ugilt IF
4 - 7
Herrer
U15
U15 Drenge A/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 123
Dronning Ingrid Hallerne
ASV/HB (1)
Dronning Ingrid Hallerne
11.
lørdag
17.10
Nørager/Rørbæk IF (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Rosendal Hallen
ASV 1
Rosendal Hallen
11.
lørdag
17.40
Haverslev/Ravnkilde IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Rosendal Hallen
ASV 1
Rosendal Hallen
11.
lørdag
18.10
Støvring IF (3)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Rosendal Hallen
ASV 1
Rosendal Hallen
11.
lørdag
18.50
ASV 1
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 83
Rosendal Hallen
Nørager/Rørbæk IF (2)
Rosendal Hallen
12.
søndag
09.00
Valsgård IF 83
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Als Hallen
ASV 2
Als Hallen
12.
søndag
09.30
Hadsund B
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Als Hallen
ASV 2
Als Hallen
12.
søndag
10.00
Skørping IF Frem
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Als Hallen
ASV 3
Als Hallen
12.
søndag
10.40
ASV 3
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (09) INDE • Pulje 84
Als Hallen
Valsgård IF 83
Als Hallen
18.
lørdag
12.30
ASV (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Rosendal Hallen
Arden IF
Rosendal Hallen
18.
lørdag
12.40
ASV (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Rosendal Hallen
Aars IK (2)
Rosendal Hallen
18.
lørdag
13.10
Aars IK (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Rosendal Hallen
ASV (2)
Rosendal Hallen
18.
lørdag
13.20
ASV (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Rosendal Hallen
Hadsund B
Rosendal Hallen
18.
lørdag
13.40
Hadsund B
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje 63
Rosendal Hallen
ASV (2)
Rosendal Hallen
18.
lørdag
14.00
IK Rosendal (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B (07) INDE • Pulje